Wycieczki szyte na miarę!

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych! Tworzymy wspomnienia do końca życia i spełniamy marzenia

!!! Ceny wycieczek uzależnione są od ilości osób, miejsca odbioru z hotelu oraz ilości atrakcji. Wszystkie wyceniamy indywidualnie.

Wycieczka po południowej części wyspy rumem płynąca

Na tej wycieczce poznamy proces wytwarzania jednego z najlepszych rumów na świecie, zobaczymy ziemię mieniącą się siedmioma kolorami, piękny wodospad, zgłębimy kulturę hinduską i odkryjemy święte jezioro, napijemy się ręcznie zbieranej i wyselekcjonowanej herbaty z pięknym widokiem oraz nakarmimy największe na świecie żółwie, a dla odważnych lunch – stek z krokodyla. Na koniec pojedziemy do miejsca, które jest wysunięte najbardziej na południe wyspy skąd roztacza się piękny widok na magmowe klify. Po drodze kilka punktów widokowych i niespodzianek 🙂

Wycieczka Must See

Na tej wycieczce odwiedzimy miejsca, które będąc na Mauritiusie trzeba zobaczyć. Pojedziemy na najpiękniejszą plażę na półwyspie Le Morne, polecimy hydroplanem nad półwyspem żeby zobaczyć iluzję podwodnego wodospadu, zatrzymamy się na najsłynniejszym zakręcie skąd rozpościera się piękny widok na zatokę. Następnie udamy się z wizytą do najlepiej zachowanego domu kolonialnego z ogrodami francuskimi i widokiem na pole golfowe. Na koniec udamy się do Geoparku Chamarel, aby stamtąd podziwiać fenomen geologiczny – ziemię 7 kolorów oraz piękny wodospad.

Wycieczka po północnej części wyspy w kolonialnym stylu

Zwiedzanie stolicy Port Louis zaczniemy od muzeum wpisanego na światową listę UNESCO, które upamiętnia wielką migrację pracowników na tereny Mauritiusa. Następnie udamy się do twierdzy, z której rozpościera się piękny widok na całą stolicę i otaczające góry. Skosztujemy lokalnych przysmaków na placu targowym, gdzie będzie można kupić przyprawy i pamiątki oraz przejdziemy na Water Front – współczesnego centrum miasta. Po zwiedzaniu stolicy udamy się do XIX wiecznego, największego kolonialnego domu Eureka, który jest pięknie położony w okolicach gór Moka i będziemy mogli ochłodzić się w pobliskich wodospadach. Na koniec odwiedzimy najstarszy na półkuli południowej i jeden z piękniejszych ogrodów botanicznych na świecie.

Adventure Day

Ta wycieczka pozostanie w Twojej pamięci do końca życia! Lot hydroplanem nad zatoką Le Morne ze sławną górą Brabant wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz dwugodzinna przejażdżka quadami po Nature Reserve, który jest wpisany na listę UNESCO ze względu na jego bioróżnorodność. Podczas wycieczki Quadami lub buggy będziemy mieli okazję ochłodzić się w wodospadzie, który znajduje się na terenie rezerwatu. Na koniec wizyta w najlepiej zachowanym domu kolonialnym w okolicach Bel Ombre z widokiem na najlepsze pole golfowe na Oceanie Indyjskim!

Wycieczka do Parku Casela

Jeśli chciałbyś poczuć się jak na mini Safari, nakarmić żyrafy, zrobić zdjęcie z gepardem lub przejść się z lwem na spacer to miejsce dla Ciebie i całej rodziny. Oprócz afrykańskich dzikich zwierząt spotkać tu można wiele innych. Na terenie parku można również wypożyczyć quady, przejechać się kolejką górską lub dla tych szukających mocniejszych wrażeń park zip line, tyrolek i mostów nad przepaścią.

Wycieczki podane na stronie to tylko propozycja. Każdą dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klientów !!!

Wycieczki wodne:

Góry na Mauritiusie

Góry na Mauritiusie wynagradzają wysiłek, jednymi z najpiękniejszych widoków jakie możecie tutaj uświadczyć. Z każdego szczytu zobaczycie ocean, góry dookoła i panoramę 360 stopni. W ofercie najpiękniejsze trekkingi, dostosowane do różnych poziomów trudności, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Trekkingi po górach:

Wycieczki poza utartym szlakiem na najpiękniejsze wodospady na wyspie. Jeśli chciałbyś połączyć się z naturą i zobaczyć dzikie, mało uczęszczane miejsca to dobrze trafiłeś. Mauritius słynie z bujnej roślinności i wodospadów, które pomogę Ci odkryć. O tych miejscach wiedzą w większości tylko lokalni i przewodnicy, wiec jeśli chcesz być bezpieczny wybierz wycieczkę z przewodnikiem.

W ofercie :

Jeśli czegoś nie ma w ofercie, a chciałbyś zrealizować – Napisz pomożemy we wszystkim.
Mam nadzieję do zobaczenia! Pozdrawiam Agata