O mnie

Nazywam się Agata Dąbrowska

Mieszkam na Mauritiusie od kilku lat. Na początku pobytu tutaj, pracowałam jako menager Sportu i Rekreacji w 5* hotelu, dlatego znam “od środka” cały system turystyczny i hotele, które dopasuję do każdych nawet najbardziej wymagających potrzeb.

Chęć obcowania z rodakami i pomocy w poznaniu tej rajskiej wyspy sprawił, że zostałam przewodnikiem. Organizuję również wszelkiego typu atrakcje na wyspie oraz pomagam znaleźć najlepsze miejsce na wypoczynek – od budżetowych apartamentów w świetnych lokalizacjach po najlepsze 5* hotele.

Projektuję wycieczki na miarę każdych potrzeb.

Odkryj Mauritius razem ze mną.

Dzielenie się moją wiedzą na tematy wyspy, kultury i obyczajów to moja pasja. Wybierz się na prywatną i spersonalizowaną wycieczkę i poczuj wyjątkową atmosferę, którą można doświadczyć tylko tutaj. Polski przewodnik pomoże znaleźć Ci miejsca niedostępne dla turystów.

Czym się różnię od pozostałych? – Robię wycieczki szyte na miarę ! Każda jest inna i wyjątkowa. Odkryj Mauritius tylko w gronie najbliższych i przyjaciół, bez tłumów, EXCLUSIVE.

Z polskojęzycznym przewodnikiem wakacje na Mauritiusie będą przygodą życia, której nie zapomnisz. Pokazuję miejsca poza utartym szlakiem. Pomogę Ci odkryć wyspę z każdej perspektywy – górskiej, wodnej i lądowej.